Logo
add_two

Witaj jesteś w strefie Darmowe ogłoszenia w sieci.

M. Glass Project - Hurtownia butelek

Warszawa, mazowieckie Dodano: 2016.03.21 ID ogłoszenia: 189

Podziel się:

Firma:
M. Glass Project
ważne do:
2018.05.31
Powiat:
pruszkowski

Szczegóły oferty:

Firma nasza specjalizuje się w sprzedawaniu jednorazowych szklanych opakowań dla branż farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i innych. Jako hurtownia butelek i opakowań zapewnia swoim odbiorcom wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny, błyskawiczną dostawę a także dogodne warunki współpracy.

W asortymencie firmy dostępne są pojemniki farmaceutyczne takie jak: butelki do kropli i syropów, butelki do tabletek i kapsułek, fiolki do iniekcji, butelki szklane do soków PP, słoiki do produktów spożywczych, butelki PET z tworzywa sztucznego, atomizery, opakowania kosmetyczne. 

Opakowania i butelki szklane proponujemy w różnych wariantach – butelki z ciemnego szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego w kolorze brunatnym (amber), z bezbarwnego szkła boro-krzemianowego (borosilicate) oraz szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w klasie hydrolityczności II lub III. Są one dostępne w wielu różnych pojemnościach, co powoduje, że można dostosować je indywidualnie do zawartości. Spełniają one wytyczne farmakopei z Europy (EP), amerykańskiej (USP), z Anglii (BP), a także inne normy dotyczące składu chemicznego, klasy hydrolityczności, wytrzymałości na ciśnienie wewnętrzne oraz innych parametrów. 

Jako hurtownia\dystrybutor opakowań szklanych firma M. Glass Project realizuje zamówienia w ilościach paletowych a także kontenerowych. Swoje oferty kierujemy głównie do producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, firm które zajmują się konfekcjonowaniem leków, a także do aptek i hurtowni farmaceutycznych.

Zamówienia na opakowania szklane i z tworzyw z naszej oferty mogą Państwo składać poprzez telefon lub też pisząc e-maila, określając zapotrzebowanie. Na naszej stronie można pobrać formularz zamówienia, a ponadto sprawdzić czas realizacji zamówienia.
Wyślij Wiadomość
607380627

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

wyświetleń: 282
Cena: 0,00 PLN

Potrzebujesz kredytu?
kwota kredytu 0,00 PLN?
Sprawdź ofertę:

Dane ogłoszeniodawcy
Firma:
M. Glass Project
Tenisowa 5
05-090 Warszawa
mazowieckie
ważne do: 2018.05.31
aukcja
Gości Online: